Voinko ulkomaalaisena Venäjällä, jonka viisumi on vanhentunut, mennä naimisiin venäläisen?

(3 ответа)

Kuinka voin tehdä sen? Tarvitsenko asianajajan suorittamaan joitain toimenpiteitä vai voinko ratkaista oikeudellisen tilanteeni avioliiton kautta itse?

Ватолин Александр Иванович
Ватолин Александр Иванович Юрист прошел модерацию
Отвечает адвокат
Стаж 22 года
Телефон

Здравствуйте! Адвокат вам нужен. Обращайтесь. Поможем составить все документы.

Желаю всем успехов! Для подробной консультации пишите на Ватсапп.
Сагитов Дмитрий Александрович
Сагитов Дмитрий Александрович Юрист прошел модерацию
Отвечает юрист
Стаж 20 лет
Телефон

Moikka!

Venäjän lakien mukaan voit jopa mennä naimisiin vanhentuneella viisumilla. Mutta meidän on ehdittävä ennen karkotusta.

Et tarvitse asianajajaa. On tarpeen toimittaa asiakirjat maistraatille ja maksaa maksu.

Ystävällisin Terveisin, Dmitry Sagitov.

Локация: Калининград. Для остальной части России - дистанционно. Ваши отзывы помогают мне становиться лучше.
Дивлекеев Никита Сергеевич
Отвечает юрист
Стаж 15 лет
Телефон

Hei. Ota minuun yhteyttä profiilissa ilmoitettujen tietojen kanssa. Tarjoan maksullisen konsultaation omalla kielelläsi

Мой многолетний опыт и грамотный подход к любой проблеме. What's app, viber, telegram Telegram - @Devlek1 эл.почта - divlekeev.nikita@yandex.ru
Остались вопросы?

Юристы по Составлению документов в Москве